POSADZKI ŻYWICZNE

Regulamin

 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Button należy umieścić w widoczny sposób na dowolnej stronie (podstronie). Bardzo ważne jest to, że musi to być ta sama strona (podstrona), do której bezpośrednio prowadzi link z TopListy.
 8. Modyfikacja kodu buttona jest możliwa w zakresie jego wielkości (parametry "width" i "height") tak, aby jak najlepiej wpasowywał się w układ graficzny strony. Należy jednak w każdym przypadku zachować czytelność oraz proporcje buttona. Minimalne parametry to "width=80" oraz "height=40".
 9. Modyfikowanie kodu buttona w jakikolwiek inny sposób jest niedozwolone i spowoduje usunięcie strony z TopListy.
 10. Brak buttona na stronie (podstronie), do której prowadzi link z TopListy spowoduje usunięcie strony z Toplisty.
 11. Dodajemy wyłącznie strony o tematyce budowlanej lub ściśle związanej z budownictwem. Witryny o innym profilu zostaną usunięte. Ostateczna decyzja należy do admina TopListy.
 12. Opis strony może zawierać maksymalnie 255 znaków.
 13. Zalecane wymiary banera to 468 x 60. Są to jednocześnie wymiary maksymalne.
 14. Po dodaniu strony do TopListy na adres mailowy podany przy rejestracji zostanie wysłane mail z linkiem aktywacyjnym i kodem buttona. Należy niezwłocznie potwierdzić wpis poprzez kliknięcie w link aktywacyjny oraz umieścić kod buttona na stronie.
Strona główna toplisty